Best School of English

Angielski 4x szybciej!

Best Matura

Dla Dzieci

Dzieci mają zadziwiającą zdolność przyswajania języka. Dlatego warto rozpoczynać zabawę z językiem obcym już od najmłodszych lat.

Bestschool ma w ofercie zajęcia dla młodszych i starszych dzieci.

Kids Academy (od 4 do 7 lat)

Kurs jest przeznaczony dla dzieci w wieku 4 – 7 lat. Oswajanie się z językiem i nauka odbywają się poprzez zabawę – śpiew, taniec oraz konstruowanie prostych sformułowań z wykorzystaniem kart obrazkowych. Dowiedz się więcej.

Best Kids (od 7 do 11 lat)

Nieco starszym dzieciom proponujemy kurs Best Kids, bazujący na podręcznikach Direct Kids, przeznaczony dla dzieci ze szkół podstawowych. Oparty jest na zasadach metody bezpośredniej. Podczas zajęć dzieci cały czas słuchają i mówią pełnymi zdaniami, co pozwala na zapamiętanie całych struktur używanych później w konwersacji. Nauczyciel kontroluje i poprawia wymowę. Dowiedz się więcej.

Zapisy

Dziecko może przystąpić do nauki przez cały rok szkolny, na każdym etapie znajomości języka. Darmowy test kwalifikacyjny pozwoli ustalić na jakim dokładnie poziomie znajduje się mały słuchacz i precyzyjnie dobrać grupę. Grupy liczą od 6 do 10 osób, co przy tak dużej intensywności nauki stanowi optimum.

Lekcje próbne

Aby przekonać się, czy Dziecku podoba się u nas, zapraszamy do wzięcia udziału w lekcji razem z nim. Każdemu Uczniowi przysługuje pakiet trzech bezpłatnych lekcji próbnych, po odbyciu których można zadeklarować chęć dalszego uczestnictwa w kursie.

Więcej informacji

Znajdź nas

ul. Sienkiewicza 10
pokój 108
(pierwsze piętro)
78-100 Kołobrzeg

e-mail: info@bestschool.pl

Biuro czynne
Poniedziałek: 15.45 - 18.45
Czwartek: 15.45 - 18.45

tel. 783 963 138
tel. 501 112 566