Działamy w Kołobrzegu od 2005 roku.

W tym czasie udało nam się zyskać uznanie i sympatię wielu kołobrzeżan, zarówno klientów indywidualnych, jak i firm. To właśnie ich zadowolenie i sukcesy w nauce języka są miarą naszej skuteczności.

Uczymy w oparciu o metodę bezpośrednią, w sposób przyjazny, efektywny i przystępny. Szanujemy czas naszych klientów i dlatego uważamy, że czas spędzony w szkole powinien być wystarczający by opanować język obcy, a jednocześnie zachęcamy do korzystania z platformy e-learningowej oraz aplikacji mobilnych jako formy spędzania wolnego czasu.

W Best School:

• Uczysz się pod okiem profesjonalnych nauczycieli z pasją.
  • Opanowujesz język obcy 4 razy szybciej.

• Możesz bezpłatnie przetestować nasze usługi przed podjęciem decyzji.
  • Nie musisz uczyć się w domu, my uczymy się razem z Tobą!

Prowadzimy kursy stacjonarne języka angielskiego, niemieckiego lub hiszpańskiego, oraz przygotowujemy oferty dla firm uwzględniające specjalistyczne potrzeby językowe.

Lektorzy

W Best School łamiemy stereotypy. U nas nauka języka nie jest kojarzona z nudą na zajęciach, a wszystko dzięki temu, że nasi lektorzy to ludzie nauczający z pasją. Tworzymy zgrany zespół profesjonalnie przygotowanych lektorów. Dzięki temu Klientom łatwiej o pokonanie bariery językowej już na pierwszym spotkaniu, oraz nabycie płynności w mowie i piśmie.

Praca

Jeśli język obcy jest Twoją pasją, jesteś otwartym, dynamicznym człowiekiem, lubisz wyzwania i nie boisz się pracować z ludźmi, to zapraszamy Cię do współpracy. Praca w naszym zespole to świetna szansa doskonalenia umiejętności nauczania języka, możliwości poszerzenia kompetencji oraz miła atmosfera i atrakcyjne wynagrodzenie.

Skontaktuj się z nami.

Przyjdź na lekcje próbne i zacznij mówić. Liczy się każdy dzień!

Rozpocznij naukę
Nauka w Best School