Best School of English

Angielski 4x szybciej!

Best Matura

O Szkole

Best School w Kołobrzegu rozpoczęła działalność w 2005 roku. W ciągu dziewięciu lat udało nam się zyskać uznanie wśród wielu Klientów, których zadowolenie jest miarą naszej skuteczności. Uczymy w oparciu o Metodę Bezpośrednią, bijącą rekordy popularności na całym świecie od 50 lat.

W Best School:

  • Uczysz się angielskiego, niemieckiego lub hiszpańskiego 4 razy szybciej
  • Testy kwalifikacyjne są bezpłatne
  • Dajemy możliwość skorzystania z sześciu darmowych lekcji próbnych
  • Nie musisz uczyć się w domu
  • Dajemy pisemną gwarancję na zdanie egzaminu F.C.E.
  • Uczysz się pod okiem profesjonalistów, w przyjemnej atmosferze

Prowadzimy kursy stacjonarne języka angielskiego, niemieckiego lub hiszpańskiego, oraz przygotowujemy oferty dla firm uwzględniające specjalistyczne potrzeby językowe.

Lektorzy

W Best School łamiemy stereotypy. U nas nauka języka nie jest kojarzona z nudą na zajęciach, a wszystko dzięki temu, że nasi lektorzy to ludzie nauczający z pasją. Tworzymy zgrany zespół profesjonalnie przygotowanych lektorów. Dzięki temu Klientom łatwiej o pokonanie bariery językowej już na pierwszym spotkaniu, oraz nabycie płynności w mowie i piśmie.

Praca

Jeśli język obcy jest Twoją pasją, jesteś otwartym, dynamicznym człowiekiem, lubisz wyzwania i nie boisz się pracować z ludźmi, to zapraszamy Cię do współpracy.

Praca w naszym zespole to świetna szansa doskonalenia umiejętności nauczania języka, miła atmosfera i atrakcyjne wynagrodzenie.

Skontaktuj się z nami.

Znajdź nas

ul. Sienkiewicza 10
pokój 108
(pierwsze piętro)
78-100 Kołobrzeg

e-mail: info@bestschool.pl

Biuro czynne
Poniedziałek: 15.45 - 18.45
Czwartek: 15.45 - 18.45

tel. 783 963 138
tel. 501 112 566