Best School of English

Angielski 4x szybciej!

Best Matura

Best Kids

Nieco starszym dzieciom proponujemy kurs Best Kids, bazujący na podręcznikach Direct Kids, przeznaczony dla dzieci ze szkół podstawowych. Oparty jest na zasadach metody bezpośredniej. Podczas zajęć dzieci cały czas słuchają i mówią pełnymi zdaniami, co pozwala na zapamiętanie całych struktur używanych później w konwersacji. Nauczyciel kontroluje i poprawia wymowę.

Dzieci dodatkowo czytają wcześniej poznany materiał. Gdy opanują już poprawną wymowę i czytanie, dochodzi element pisania w postaci krótkich dyktand. Wykonują także krótkie ćwiczenia gramatyczne. System powtarzania materiału sprawia, że dzieci rzeczywiście opanowują to, czego uczymy je na lekcjach.

okladki_kids

Nauka na zajęciach uzupełniana jest poprzez dodatkowe materiały w postaci nagrań oraz podręczników, z których dzieci korzystają w domu dla dodatkowego utrwalenia nabytych na zajęciach umiejętności.

Rozkład zajęć

Zajęcia odbywają się w systemie 2×1 – dwa razy w tygodniu po 1 lekcji. Jedna lekcja trwa 50 minut, co daje 8 godzin nauki w miesiącu. Dzieci uczęszczają na lekcje co drugi dzień, tj. w poniedziałek i środę, lub wtorek i czwartek, w godzinach popołudniowych.

Wcześniejsza deklaracja uczestnictwa w kursie daje możliwość wyboru dogodniejszych dla siebie terminów zajęć.

Więcej informacji

Znajdź nas

ul. Sienkiewicza 10
pokój 108
(pierwsze piętro)
78-100 Kołobrzeg

e-mail: info@bestschool.pl

Biuro czynne
Poniedziałek: 15.45 - 18.45
Czwartek: 15.45 - 18.45

tel. 783 963 138
tel. 501 112 566